Univerzitní 14, takto se v Ol. opravují chodníky - beton do dlažby

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Univerzitní ulice je součástí olomoucké městské památkové rezervace. Chodí tu velmi mnoho studentů a učitelů UP, i z cizích zemí.
Na fotografii je dokumentováno, jak se v Olomouci opravují chodníky dlážděné kamennými kostkami. Zamázne se to cementovou maltou. Vypadá to tu jako ve chlívě. Máme se pak před cizinci čím chlubit.
Prosím opravte co nejdříve pořádně tu neblahou ostudu !

Zaslal: Dana Jurková, 11.08.2017 v 14:22

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

01.10.2017

Karel Fleischer přidal následující aktualizace podnětu:

Podnět čeká na patřičnou odpověď a řešení už druhý měsíc.
****

Redakčně zkráceno.

14.12.2017

Michal Švehla přidal následující aktualizace podnětu:

Kdy bude chodník opraven?
****

Redakčně zkráceno.


 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.08.2017 14:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Dana Jurková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Univerzitní 14, takto se v Ol. opravují chodníky - beton do dlažby
Olomouc-střed / Univerzitní
Univerzitní ulice je součástí olomoucké městské památkové rezervace. Chodí tu velmi mnoho studentů a učitelů UP, i z cizích zemí.
Na fotografii je dokumentováno, jak se v Olomouci opravují chodníky dlážděné kamennými kostkami. Zamázne se to cementovou maltou. Vypadá to tu jako ve chlívě. Máme se pak před cizinci čím chlubit.
Prosím opravte co nejdříve pořádně tu neblahou ostudu !
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1000




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1000


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:17

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Univerzitní, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nebezpečný rozbitý chodník v Mariánské ulici

Olomouc-střed, 29. květen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na ulici Kateřinská

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Díra u kanálu - ulice Zikova

Nové Sady, 14. září 2017 Čekající na odpověď

Stěna na mostě ul.Tovární

Nový Svět, 20. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty