třída Svobody, díra v chodníku u polikliniky

Na třídě Svobody, před u poliklinikou je díra v chodníku u poklopu nevím od čeho.

Zaslal: Michaela Kratochvílová, 11.08.2017 v 14:22

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.08.2017 14:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michaela Kratochvílová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
třída Svobody, díra v chodníku u polikliniky
Olomouc-střed / třída Svobody
Na třídě Svobody, před u poliklinikou je díra v chodníku u poklopu nevím od čeho.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1001




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1001


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.08.2017 15:50

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

tř. Svobody, na chodníku chybí místy dlažba

Olomouc-střed, 18. září 2017 Čekající na odpověď

zdevastovaný neudržovaný chodník na Vrchlického ulici

Nové Hodolany, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická

Pavlovičky, 02. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty