Polská 57 - prostor před městským klubem důchodců, děs a bída, proč ?

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Polská 57 - prostor před městským klubem důchodců, děs a bída, proč ? Protože se nikdo z olomoucké radnice tam nenamáhá přijít a pak to nechat dát tam do pořádku.

Zaslal: Marie Nováková, 11.08.2017 v 14:23

Nové Sady-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.08.2017 14:23)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marie Nováková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Polská 57 - prostor před městským klubem důchodců, děs a bída, proč ?
Nové Sady / Polská
Polská 57 - prostor před městským klubem důchodců, děs a bída, proč ? Protože se nikdo z olomoucké radnice tam nenamáhá přijít a pak to nechat dát tam do pořádku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1003




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1003


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:17

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět částečně hotový, momentálně není vyřešený poklop. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Trnkova 11 - propadá se to na trávě a jsou tam potkani.

Nové Sady, 12. únor 2018 Čekající na odpověď

Nová výsadba stromů na Voskovcové ulici není kompletní.

Nové Sady, 11. prosinec 2017 Vyřešený

Poklop na trávníků u křižovatky Synkova a Urxova

Lazce, 07. květen 2018 Vyřešený

Nerudova, neudržovaný nebezpečný chodník

Olomouc-střed, 23. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty