Rozbitý chodník v Pekární ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den, v Pekární ulici v jeho dolní polovině je rozbitý chodník, uvolněné kamené kostky a také má vyvrácené obrubníky,

Zaslal: Zuzana Zvirinská, 11.08.2017 v 14:28

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.08.2017 14:28)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zuzana Zvirinská následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitý chodník v Pekární ulici
Olomouc-střed / Pekární
Dobrý den, v Pekární ulici v jeho dolní polovině je rozbitý chodník, uvolněné kamené kostky a také má vyvrácené obrubníky,
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1005




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1005


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:13

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pekární, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník, ucpaná dešťová vpust

Olomouc-střed, 12. červen 2017 S odpovědí

Rozbitá nástupiště na autobusovém nádraží v centru Olomouce

Olomouc-střed, 07. červenec 2017 S odpovědí

Stěna na mostě ul.Tovární

Nový Svět, 20. leden 2017 S odpovědí

Polívkova, když se stavělo veřejné osvětlení

Olomouc-západ, 06. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty