Rozbitý chodník na Vídeňské (Olomouc-střed)

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozbitý chodník na Vídeňské (Olomouc-střed) Ostuda! Skoro jako v Rusku. Prosíme o nápravu.

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 13.08.2017 v 16:30

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

28.08.2017

Václav Navrátil přidal následující aktualizace podnětu:

Takto profesionálně vypadá napojení asfaltů na dlažbu z betonových dlaždic na chodníku na konci Vídeňské ulice.
Kdy to bude opraveno?


21.09.2017

Roman Procházka přidal následující aktualizace podnětu:

Co nám prosím instituce mající v Olomouci na starosti chodníky za ten více jak měsíc (příspěvek byl podán 13.08.2017 v 16:30 ) napsaly?
Je už 20. září 2017. Nebo už je to dokonce rovnou opravené?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.08.2017 16:30)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitý chodník na Vídeňské (Olomouc-střed)
Olomouc-střed / Vídeňská
Rozbitý chodník na Vídeňské (Olomouc-střed) Ostuda! Skoro jako v Rusku. Prosíme o nápravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1006




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1006


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:14

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Ivo Pavlík:
Kdepak v Rusku! *****

Po jejich usilovné práci to vypadá na některých komunikacích jako po hluboké orbě. Je to vidět na Vaší fotce.

****

Podívejte se prosím na jiný zde příspěvek.
http://chodimolomouci.cz/o/podnety/915/chodnik-na-videnske-ulici-u-domu-c-20-az-26

Pozn. Redakčně kráceno. Prosím o slušnou a věcnou diskusi.

13.08.2017 v 20:18    

Ivo Pavlík:
Kdepak v Rusku! V péči odboru správy městských komunikací, v čele s jejich odbornicemi!
Jak dlouho je už to tam tak rozorané a kdo to způsobil?

14.08.2017 v 06:55    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Vídeňská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Havlíčkova, zkorodované zábranné sloupky s řetězy na nároží

Olomouc-střed, 23. září 2017 Čekající na odpověď

Rozbité chodníky v Ostružnické ulici

Olomouc-střed, 10. červenec 2017 S odpovědí

Oprava jen poloviny vozovky - cesta do nemocnice Klášterní Hradisko

Černovír-Hradisko, 25. červenec 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů

Nové Hodolany, 13. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty