Neudržovaný chodník na ul. Knechtlova

Pán Luňáček, prosím Vás, budete tak laskavý a pošlete pracovníka do ulice Knechtlova, nech dá do poriadku miestny chodník ? - v rámci možnosti TSMO - samozrejme. Pokiaľ tento podnet nespadá do vašej posobnosti, tak prijmite odo mňa ospravedlnenie.

Zaslal: Slavomír Novák, 14.08.2017 v 17:38

Lazce-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(14.08.2017 17:38)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Neudržovaný chodník na ul. Knechtlova
Lazce / Knechtlova
Pán Luňáček, prosím Vás, budete tak laskavý a pošlete pracovníka do ulice Knechtlova, nech dá do poriadku miestny chodník ? - v rámci možnosti TSMO - samozrejme. Pokiaľ tento podnet nespadá do vašej posobnosti, tak prijmite odo mňa ospravedlnenie.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1007




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1007


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jan Kunc:
Veď je to taký naozaj pekný chodník !
Nech ho Flora a.s. pokosí a bude v poriadku.

14.08.2017 v 18:07    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Knechtlova, Lazce
 

Podobné podněty

na zastávce MHD Bristol je nebezpečná díra

Lazce, 27. červen 2017 S odpovědí

takto se opravují v Olomouci chodníky po pokládce kabelů

Lazce, 28. červen 2017 Čekající na odpověď

Polívkova, když se stavělo veřejné osvětlení,

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty