Chodník na Velkomoravské ulici, od domu č. 51 až po dům č. 37

Fotografie hovoří za vše.
Je na nich velmi dobře vidět tu příkladnou údržbu městských chodníků v Olomouci.

Zaslal: Petr Švancara, 14.08.2017 v 17:39

Nové Sady-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(14.08.2017 17:39)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Švancara následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
chodník na Velkomoravské ulici, od domu č. 51 až po dům č. 37
Nové Sady / Velkomoravská
Fotografie hovoří za vše.
Je na nich velmi dobře vidět tu příkladnou údržbu městských chodníků v Olomouci.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1008




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1008


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Velkomoravská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Zelená současně pro auta i chodce u Šantovky

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí

Autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana - Švýcarské nábřeží

Nové Sady, 01. září 2017 Čekající na odpověď

Uhelná, zadláždění po opravě kanalizace

Olomouc-střed, 08. srpen 2017 Čekající na odpověď

Na křižovatce ulic Resslova a Mozartova - obrubníky podél chodníku

Olomouc-západ, 04. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty