Mozaikový chodník, Vídeňská ulice (olomoucká betonová mozaika)

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na Vídeňské ulici je odborem dopravy města Olomouce hezky udržovaný chodník z drobných barevných kostek. Dalo by se to nazvat 'olomoucká betonová mozaika'.

Žádáme, aby vedení na olomoucké radnici podniklo co nejdříve příslušná nápravná opatření.
Kdo je za takovou kvalitu údržby chodníků odpovědný?

Zaslal: Jana Beničková, 15.08.2017 v 13:48

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

17.08.2017

Markéta přidal následující aktualizace podnětu:

Z dálky, tak ze sto metrů, je to normálka, z blízka je to horší než jsem čekala.


 
 

19.09.2017

Jana Beničková přidala následující aktualizace podnětu:

Je 19. září 2017, více jak měsíc po zveřejnění příspěvku o stavu mozaikového chodníku na Vídeňské ulici.
**** Prosíme MMO o reakci.

Pozn. Redakčně upraveno

22.09.2017

Jiránek přidal následující aktualizace podnětu:

Nic se zatím nezměnilo a potvrzuji, že je to opravdu velká ostuda krásného historického města Olomouce.
*****
Honem, ještě před touto zimou to opravte.


Redakčně upraveno.


 
 
 
 

23.05.2018

Karel Hrdý přidal následující aktualizace podnětu:

Posílám aktuální fotografie toho mozaikového chodníku. Od 15. srpna 2017 za zhruba 8 měsíců odbor dopravy jej nenechal předláždit. Připojuji se k požadavku na okamžitou opravu. Prosím, pane Šůcho, o urgenci opravy a zveřejnění přesného závazného termínu této opravy.


 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(15.08.2017 13:48)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Beničková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
mozaikový chodník, Vídeňská ulice (olomoucká betonová mozaika)
Olomouc-střed / Vídeňská
Na Vídeňské ulici je odborem dopravy města Olomouce hezky udržovaný chodník z drobných barevných kostek. Dalo by se to nazvat 'olomoucká betonová mozaika'.

Žádáme, aby vedení na olomoucké radnici podniklo co nejdříve příslušná nápravná opatření.
Kdo je za takovou kvalitu údržby chodníků odpovědný?

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1009




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1009


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:19

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Mirka Florianová:
Když si čtu tento příspěvek a vidím ty fotografie, napadá mne otázka, jací to jsou lidé na tom odboru správy komunikací? Jsou to aspoň trochu kulturní lidé? Přečtou si někdy knihu?

15.08.2017 v 14:17    

Kristýna Šopfová:
To muselo dát práce, zaglejtovat díru v chodníku z kamenných kostek cementovou maltou. Kdo to vymyslel?

26.08.2017 v 18:25    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Vídeňská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

zastávka MHD Tržnice na třídě Svobody - elektronický oznamník

Olomouc-střed, 07. listopad 2017 S odpovědí

Bariérové nástupiště Žižkovo náměstí

Olomouc-střed, 18. leden 2017 S odpovědí

Díra v chodníku ulice Trnkova

Nové Sady, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty