Lavičky ve Smetanových sadech, 17. srpna začíná výstava Flora

Zodpovědnost: Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Na fotografiích je vše a není co dodat k tomu, jací jsou lidé hnusní vandalové a jak Flora a.s. musí pak starat a o čistotu a pořádek v parcích.
Prosíme o nápravu před zahájením výstavy.

Zaslal: Petr Šíma, 15.08.2017 v 18:53

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(15.08.2017 18:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Šíma následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
lavičky ve Smetanových sadech, 17. srpna začíná výstava Flora
Nové Sady / Polská
Na fotografiích je vše a není co dodat k tomu, jací jsou lidé hnusní vandalové a jak Flora a.s. musí pak starat a o čistotu a pořádek v parcích.
Prosíme o nápravu před zahájením výstavy.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1010




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1010


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Mgr. Adam Fritscher, Výstaviště Flora, fritscher.adam@flora-ol.cz
(16.08.2017 09:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Šíma následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
lavičky ve Smetanových sadech, 17. srpna začíná výstava Flora
Nové Sady / Polská
Na fotografiích je vše a není co dodat k tomu, jací jsou lidé hnusní vandalové a jak Flora a.s. musí pak starat a o čistotu a pořádek v parcích.
Prosíme o nápravu před zahájením výstavy.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1010




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1010


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 16.08.2017 11:39

Dobrý den,
bohužel vandalové si své bezbranné „oběti“ vybírají bez ohledu na roční období a tentokrát se trefili přímo doprostřed příprav na letní etapu mezinárodní květinové výstavy Flora Olomouc 2017 (17. - 20. srpna). Ještě před začátkem výstavy budou zbytky zničené lavičky odvezeny, k její obnově dojde později (možná už během výstavy), jakmile na to bude mít náš technický úsek volné kapacity.
Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. zároveň plánuje opravu chodníku u lavičky, a to pravděpodobně v říjnu či listopadu letošního roku.

S pozdravem



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Ivan Drobný:
To muselo dát práce, zničit takovou lavičku.
Viděli ste někdy někdo jít parkem policisty? Městské nebo i státní?
Je to častý úkaz, vidět tam policistu, nebo vůbec nikdy?
A viděli jste je tam v noci?

15.08.2017 v 19:34    

Jiří Hájek:
Děkuji lidem z Flóry a.s. včetně všech jejich šéfů za příkladný přístup ke své práci, k občanům Olomouce a k historickým a krásným parkům.

Doporučuji více tlačit na policii městskou i státní, aby v parcích měli pěší hlídky, zejména v podvečer a v noci.

16.08.2017 v 16:50    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 Vyřešený

Zvlněný chodník na ulici Zikova

Nové Sady, 22. leden 2017 Vyřešený

Pozůstatek socialismu na ulici I. P. Pavlova (Nová Ulice)

Nová Ulice, 19. duben 2018 Čekající na odpověď

Nepořádek

Nový Svět, 08. prosinec 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty