Wurmova ulice a Biskupské náměstí - rozbité chodníky

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Potřebovalo by pořádně zadláždit ty drobné kamenné kostky. Je tam plno nebezpečných děr. Někdo se tam může zranit.
Opravte to prosím rychle.

Zaslal: Gustav Kříž, 15.08.2017 v 18:53

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(15.08.2017 18:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Gustav Kříž následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Wurmova ulice a Biskupské náměstí - rozbité chodníky ......
Olomouc-střed / Wurmova
Potřebovalo by pořádně zadláždit ty drobné kamenné kostky. Je tam plno nebezpečných děr. Někdo se tam může zranit.
Opravte to prosím rychle.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1011




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1011


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:19

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Wurmova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Univerzitní - nekvalitní oprava chodníku

Olomouc-střed, 29. květen 2018 Čekající na odpověď

Propadlá dlažba vodící slepce

Olomouc-střed, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Díra v chodníku ulice Trnkova

Nové Sady, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Rozbitá cesta naproti poště a zničený trávník - Sadové náměstí

Svatý Kopeček, 29. květen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty