Díra u vjezdu do Kozí ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na vjezdu do Kozí ulice je díra ve vozovce. Tato oblast je chráněná městská památková rezervace a jak to tam vypadá?
Ho...na a díry ve vozovce.

Zaslal: Miroslav Matoušek, 16.08.2017 v 19:00

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(16.08.2017 19:00)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miroslav Matoušek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
díra u vjezdu do Kozí ulice
Olomouc-střed / Kozí
Na vjezdu do Kozí ulice je díra ve vozovce. Tato oblast je chráněná městská památková rezervace a jak to tam vypadá?
Ho...na a díry ve vozovce.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1013




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1013


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:19

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Zbyněk Fojtík:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkujeme za pochopení.

17.08.2017 v 15:48    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kozí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbité chodníky v Ostružnické ulici

Olomouc-střed, 10. červenec 2017 S odpovědí

třída Spojenců, před domem č. 9 - chodník

Olomouc-střed, 05. únor 2018 Čekající na odpověď

rozbitý a nerovnoměrný chodník na ulici Dukelská 1

Nové Hodolany, 08. únor 2017 Vyřešený

Nebezpečný stav chodníku Jeremenkova

Nové Hodolany, 05. únor 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty