Žerotínovo náměstí, rozorané dlažební kostky okolo poklopu kanalizace

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na fotografiích je vidět vše. Tak to vypadá v centru města Olomouce, v městské památkové rezervaci. Tak sto metrů od radnice.
Má vůbec cenu se ptát, proč to je tak rozmršené a kdo je toho vinen?

Zaslal: Alena Fialová, 02.09.2017 v 14:36

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(02.09.2017 14:36)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Alena Fialová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Žerotínovo náměstí, rozorané dlažební kostky okolo poklopu kanalizace
Olomouc-střed / Žerotínovo náměstí
Na fotografiích je vidět vše. Tak to vypadá v centru města Olomouce, v městské památkové rezervaci. Tak sto metrů od radnice.
Má vůbec cenu se ptát, proč to je tak rozmršené a kdo je toho vinen?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1014




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1014


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:30

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Žerotínovo náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Vodní slalom před Menzou UP

Olomouc-střed, 23. březen 2017 S odpovědí

Nepřehledná křižovatka

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí

Poškodený kanal. Poklop na zastávke bus Čistička

Nové Sady, 04. srpen 2017 Vyřešený

Pozůstatek socialismu na ulici I. P. Pavlova (Nová Ulice)

Nová Ulice, 19. duben 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty