Kačení ulice, nezadlážděný poklop

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Okolo poklopu v dolní části Kačení ulice, skoro na rohu s Koželužskou je ve vozovce nějaký čtvercový betonový poklop. Okolo samá díra, chybí tam dlažební kostky.

Zaslal: Karel Loskot, 17.08.2017 v 17:37

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

23.05.2018

Jan Vrba přidal následující aktualizace podnětu:

Aktualizace viz foto: Na konci května 2018****


Redakčně kráceno


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.08.2017 17:37)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Loskot následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Kačení ulice, nezadlážděný poklop
Olomouc-střed / Kačení
Okolo poklopu v dolní části Kačení ulice, skoro na rohu s Koželužskou je ve vozovce nějaký čtvercový betonový poklop. Okolo samá díra, chybí tam dlažební kostky.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1015




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1015


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:31

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kačení, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Akvapark na chodníku na třídě Svobody u Morgana

Olomouc-střed, 23. červen 2017 Vyřešený

Bariérové nástupiště Žižkovo náměstí

Olomouc-střed, 18. leden 2017 S odpovědí

Chodník rozbitý tak, až úplně chybí

Chválkovice, 25. červen 2017 S odpovědí

Rozházené plechové oplocení

Nový Svět, 05. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty