Rozbitá a zvlněná dlažba na Poupětově ul. k nádraží Olomouc-Nová ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na Poupětově ulici směrem k vlakovému nádraží Olomouc-Nová ulice je na chodníku rozbitá a zvlněná dlažba. Chodí tam lidé na vlak a také do parku na flóru.

Zaslal: Petr Ladman, 17.08.2017 v 17:38

Olomouc-západ-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.08.2017 17:38)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Ladman následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
rozbitá a zvlněná dlažba na Poupětově ul. k nádraží Olomouc-Nová ulice
Olomouc-západ / Poupětova
Na Poupětově ulici směrem k vlakovému nádraží Olomouc-Nová ulice je na chodníku rozbitá a zvlněná dlažba. Chodí tam lidé na vlak a také do parku na flóru.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1016




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1016


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:31

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Poupětova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník - Mozartova ulice naproti domu č. 23

Olomouc-západ, 09. březen 2018 Čekající na odpověď

Parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď

Popelnice na chodníku

Olomouc-střed, 22. leden 2018 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník - ulice Stupkova

Tabulový Vrch, 11. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty