péče řádného hospodáře o vozovku v ulici Domovina

Na fotografích je zachycen zářný příklad péče řádného hospodáře olomoucké radnice a odboru správy městských komunikací o ulici Domovina.
Na první fotografii, kdyby to někdo nepoznal, je vpusť dešťové kanalizace.
Na dalších fotografiích je hned vedle kanálu, ale výškově níže, bezodtoková obrovská laguna. Možná tam žijí i bobři. Kdo ví?

Zaslal: Pavel Přidal, 17.08.2017 v 17:39

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.08.2017 17:39)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Pavel Přidal následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
péče řádného hospodáře o vozovku v ulici Domovina
Olomouc-střed / Domovina
Na fotografích je zachycen zářný příklad péče řádného hospodáře olomoucké radnice a odboru správy městských komunikací o ulici Domovina.
Na první fotografii, kdyby to někdo nepoznal, je vpusť dešťové kanalizace.
Na dalších fotografiích je hned vedle kanálu, ale výškově níže, bezodtoková obrovská laguna. Možná tam žijí i bobři. Kdo ví?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1018




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1018


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jaroslav Svoboda:
Tak mi připadá, když vidím ty otřesné fotografie nahoře, že na olomoucké radnici je zvláštní přístup: Hlavně neudělat ani trochu práce navíc, svou neschopnost, co nejvíce okecat vzletnými frázemi a problém nejlépe poslat někam dál.
Když už není zbytí, tak slíbit něco neurčitého.
A samozřejmě neuvést žádný konkrétní termín.

17.08.2017 v 18:36    

Jaroslav Packa:
Kolik roků trvalo než se vozovka a dešťová kanalizace na fotografiích dostala do takového hrozného stavu?
Kontroluje pravidelně někdo olomoucké vozovky a chodníky?

Prosíme o informace od odpovědných institucích města Olomouce.

Antonín Staněk, primátor, nejvýše postavený odpovědný
zastupuje statutární město Olomouc navenek
odbor správy městských komunikací a MHD
odbor interního auditu a kontroly
antonin.stanek@olomouc.eu

30.08.2017 v 11:25    

Petr Belanský:
Pánové Svobodo a Packo, a také vážení olomoučtí občané, to není péče řádného hospodáře, jak je psáno v nadpisu tohoto příspěvku, řekl bych spíše, že to je turecké hospodářství.
A je to hodně smutné.

04.09.2017 v 17:27    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Domovina, Olomouc-střed