Tererovo náměstí zanedbaný neudržovaný veřejný prostor

Tererovo náměstí - zanedbaný veřejný prostor před základní školou. Není už konečně čas zabývat se jeho celkovou úpravou? Původní architektonické řešení z doby vzniku v 60. letech bylo postupem času zničeno necitlivými účelovými 'opravami' . Myslím, že by to mohl být příjemný prostor, kam budou místní rádi chodit. Proč nenechá město zpracovat architektonickou studii?

Zaslal: Dobroslava Neckařová, 19.08.2017 v 22:20

Neředín-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(19.08.2017 22:20)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Dobroslava Neckařová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Neředín:
Tererovo náměstí zanedbaný neudržovaný veřejný prostor
Neředín / Tererovo náměstí
Tererovo náměstí - zanedbaný veřejný prostor před základní školou. Není už konečně čas zabývat se jeho celkovou úpravou? Původní architektonické řešení z doby vzniku v 60. letech bylo postupem času zničeno necitlivými účelovými 'opravami' . Myslím, že by to mohl být příjemný prostor, kam budou místní rádi chodit. Proč nenechá město zpracovat architektonickou studii?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1020




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1020


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 23.08.2017 08:57

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Město předpokládá zadání studie úprav veřejného prostranství Tererova náměstí v příštím roce. V letošním roce byly zpracovány studie úprav Palachova náměstí a Kollárova náměstí, je rozpracována studie veřejných prostranství náměstí Republiky a navazujících ulic, ve fázi výběrového řízení na zpracovatele je studie veřejných prostranství ul. Sokolská a navazujících ulic. Město tedy postupně zadává studie úprav veřejných prostranství a prostor Tererova náměstí by měl být jednou ze studií zadávaných v příštím roce.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jana Sadílková:
Paní Neckařová, město nenechá zpracovat architektonickou studii proto, že je to vyhazování peněz daňových poplatníků z oken radnice, Zbytečných studií má Magistrát stovky a možná i tisíce.
Určitě by bylo lepší vytahnout původní projejektovou dokumentaci a podle ní to tam pořádně opravit.

20.08.2017 v 09:02    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Tererovo náměstí, Neředín
 

Podobné podněty

Nejhorší přechod v olomouci

Neředín, 23. leden 2017 S odpovědí

Led na chodníku

Neředín, 31. leden 2017 Vyřešený

Znečištěné dětské hřiště Nedbalova ul.

Topolany, 12. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty