Přerostlý živý plot

Polívkova ulice - neustálý problém stříhání živého plotu. Chodník je tak zúžený, že je problém průchodu jednou osobou. Po sestříhání je chodník průchozí pouze jednou osobou. Chodci, kteří se potkají, se těžko vyhýbají. Projíždějící auta mají poškrábaný lak, silnice je díky zaparkovaným autům velmi úzká. Navíc je velmi nebepečné vyjíždění z garáží rodinných domů a z vedlejších ulic. Živý plot je třeba stříhat častěji, ale bylo by lepší přesunout jej do jiné lokality. Není možné, aby majitelé domů udržovali tento majetek města na vlastní náklady.

Zaslal: Petra Tomášková, 22.08.2017 v 08:47

Olomouc-západ-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(22.08.2017 08:47)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petra Tomášková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Přerostlý živý plot
Olomouc-západ / Polívkova
Polívkova ulice - neustálý problém stříhání živého plotu. Chodník je tak zúžený, že je problém průchodu jednou osobou. Po sestříhání je chodník průchozí pouze jednou osobou. Chodci, kteří se potkají, se těžko vyhýbají. Projíždějící auta mají poškrábaný lak, silnice je díky zaparkovaným autům velmi úzká. Navíc je velmi nebepečné vyjíždění z garáží rodinných domů a z vedlejších ulic. Živý plot je třeba stříhat častěji, ale bylo by lepší přesunout jej do jiné lokality. Není možné, aby majitelé domů udržovali tento majetek města na vlastní náklady.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1021




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1021


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polívkova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

parkování na zeleni - ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 16. červen 2017 S odpovědí

parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď

špína a počmárané lavičky v Bezručových sadech, opilí bezdomovci

Olomouc-střed, 01. červenec 2017 Čekající na odpověď

ulice Na Bystřičce, zkorodované zábradlí na nábřeží řeky

Nové Hodolany, 15. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty