Propadlá vozovka u kanálu - ulice Holečkova

Vozovka se propadá blízko místa, kde přecházejí chodci vozovku.

Zaslal: Jan Tesařík, 26.08.2017 v 18:40

Povel-
 
 

Aktualizace podnětu

07.10.2017

Jan Tesařík přidal následující aktualizace podnětu:

vozovka kolem kanálu byla opravena.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.08.2017 18:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
Propadlá vozovka u kanálu - ulice Holečkova
Povel / Holečkova
Vozovka se propadá blízko místa, kde přecházejí chodci vozovku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1024




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1024


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Holečkova, Povel
 

Podobné podněty

stav zastávky MHD Povel-škola a vozovky u ní

Povel, 04. květen 2017 S odpovědí

Jeremenkova, přechod pro chodce k RCO - rozbitá a chybějící dlažba

Nové Hodolany, 25. říjen 2017 Čekající na odpověď

Jízda cyklistů v ul. Dobrovského

Olomouc-střed, 29. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty