nároží Wolkerovy a Poupětovy ulice - kvalitní montáž dopravní značky

Starou uřežte, nechte tam po ní pahýl.
Novou dejte o kus dál.
***
Je to tam pak nebezpečné, a hlavně
vypadá to tam ****

Žádám o nápravu.

Pozn. redakčně upraveno

Zaslal: Gustav Kříž, 28.08.2017 v 18:15

Olomouc-západ-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.08.2017 18:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Gustav Kříž následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
nároží Wolkerovy a Poupětovy ulice - kvalitní montáž dopravní značky
Olomouc-západ / Poupětova
Starou uřežte, nechte tam po ní pahýl.
Novou dejte o kus dál.
***
Je to tam pak nebezpečné, a hlavně
vypadá to tam ****

Žádám o nápravu.

Pozn. redakčně upraveno
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1025




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1025


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Poupětova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď

parkování aut na chodníku na Wellnerově ulici

Olomouc-západ, 29. červen 2017 S odpovědí

Vyvrácená značka

Nový Svět, 20. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty