Wolkerova, rozbitý chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o opravu rozbitého chodníku.

Zaslal: Petr Matoušek, 29.08.2017 v 10:53

Olomouc-západ-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(29.08.2017 10:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Matoušek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Wolkerova, rozbitý chodník
Olomouc-západ / Wolkerova
Žádám o opravu rozbitého chodníku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1027




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1027


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Wolkerova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 S odpovědí

Parkování na zeleni - ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 16. červen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na nároží ulic Komenského a Jiřího z Poděbrad

Olomouc-střed, 19. září 2017 Čekající na odpověď

Jízda cyklistů v ul. Dobrovského

Olomouc-střed, 29. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty