Bezručovy sady, zmizlo zábradlí, ukradl jej někdo?

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Zmizlo zábradlí vedoucí k věžičce v olomouckých hradbách. Ukradl jej někdo?
Čí je to majetek? Hradby patří komu? Kdo se o ně stará?

Zaslal: Jiřina Dlabolová, 30.08.2017 v 12:25

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(30.08.2017 12:25)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiřina Dlabolová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Bezručovy sady, zmizlo zábradlí, ukradl jej někdo?
Olomouc-střed / Purkrabská
Zmizlo zábradlí vedoucí k věžičce v olomouckých hradbách. Ukradl jej někdo?
Čí je to majetek? Hradby patří komu? Kdo se o ně stará?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1028




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1028


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:32

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Purkrabská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Univerzitní před UPOL-CMTF

Olomouc-střed, 08. srpen 2017 S odpovědí

Nebezpečný kanál - Mozartova ulice

Olomouc-západ, 12. červen 2017 Čekající na odpověď

Neuklízený nepořádek u odpadkového koše na Masarykově třídě

Nové Hodolany, 29. listopad 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty