autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana - Švýcarské nábřeží

Na chodníku, podél Švýcarského nábřeží je asi autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana kolem něho. Odhaduji, že to udělal někdo z nedaleké stavby a nebo někdo z Technických služeb.

Je to zároveň tam, kde se propadá chodník a odklání se opěrná zeď.

Zaslal: Václav Nejedlý, 01.09.2017 v 16:57

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(01.09.2017 16:57)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Václav Nejedlý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana - Švýcarské nábřeží
Nové Sady / Švýcarské nábřeží
Na chodníku, podél Švýcarského nábřeží je asi autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana kolem něho. Odhaduji, že to udělal někdo z nedaleké stavby a nebo někdo z Technických služeb.

Je to zároveň tam, kde se propadá chodník a odklání se opěrná zeď.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1029




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1029


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Švýcarské nábřeží, Nové Sady
 

Podobné podněty

rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice

Nové Sady, 03. březen 2017 S odpovědí

Polská 57 - prostor před městským klubem důchodců, děs a bída, proč ?

Nové Sady, 11. srpen 2017 Čekající na odpověď

zábradlí v Divadelní ulici

Olomouc-střed, 23. květen 2017 S odpovědí

Neopravený chodník na ul. Wolkerova

Olomouc-západ, 17. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty