Neschůdný a nebezpečný chodník, Sokolská ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Jít na jídlo do Moravské domácí restaurace v Sokolské ulici je docela nebezpečný zážitek.
Chodník, který tam vede, je v tragickém stavu, to znamená je v odborné péči odboru správy městských komunikací, nebo možná pracovníkům z technických služeb ředitele Petříka došel asi zrovna asfalt a nechtělo se už jim jet pro další dávku.
Opravte ten chodník, prosím, co nejdříve.

Zaslal: Lukáš Novák, 04.09.2017 v 14:43

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.09.2017 14:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lukáš Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
neschůdný a nebezpečný chodník, Sokolská ulice
Olomouc-střed / Sokolská
Jít na jídlo do Moravské domácí restaurace v Sokolské ulici je docela nebezpečný zážitek.
Chodník, který tam vede, je v tragickém stavu, to znamená je v odborné péči odboru správy městských komunikací, nebo možná pracovníkům z technických služeb ředitele Petříka došel asi zrovna asfalt a nechtělo se už jim jet pro další dávku.
Opravte ten chodník, prosím, co nejdříve.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1030




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1030


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.09.2017 14:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lukáš Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
neschůdný a nebezpečný chodník, Sokolská ulice
Olomouc-střed / Sokolská
Jít na jídlo do Moravské domácí restaurace v Sokolské ulici je docela nebezpečný zážitek.
Chodník, který tam vede, je v tragickém stavu, to znamená je v odborné péči odboru správy městských komunikací, nebo možná pracovníkům z technických služeb ředitele Petříka došel asi zrovna asfalt a nechtělo se už jim jet pro další dávku.
Opravte ten chodník, prosím, co nejdříve.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1030




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1030


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Ladislav Burda:
Ne že by chodník nebyl strašný, ale chodit se po něm dá, a zvládá to i malé dítě. Horší je, že ve směru k vozovně nikam nevede, konec Kačení je v hrozném stavu, a navazuje překážková dráha přes koleje. Celý prostor potřebuje dořešit.

05.09.2017 v 15:03    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Sokolská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Chybějící značka

Olomouc-střed, 01. červen 2017 S odpovědí

Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily

Nové Sady, 06. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty