Na křižovatce ulic Resslova a Mozartova - obrubníky podél chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Obrubníky podél chodníku na křižovatce ulic Resslova a Mozartova. Hezké, že ?!
Pečuje o ně na olomoucké radnici odbor správy městských komunikací.
Asi by to tam určitě stálo za opravu.

Zaslal: David Kovářík, 04.09.2017 v 19:25

Olomouc-západ-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.09.2017 19:25)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel David Kovářík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
na křižovatce ulic Resslova a Mozartova - obrubníky podél chodníku
Olomouc-západ / Resslova
Obrubníky podél chodníku na křižovatce ulic Resslova a Mozartova. Hezké, že ?!
Pečuje o ně na olomoucké radnici odbor správy městských komunikací.
Asi by to tam určitě stálo za opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1031




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1031


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:34

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Resslova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Litovelská - díra v chodníku, rozbité schodiště

Olomouc-západ, 14. červenec 2017 Vyřešený

Kačení ulice, nezadlážděný poklop

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty