Chodník na Polívkově ulici - vykotlaná díra, praskliny,

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

K fotografiím není co dodat.
Prosím o opravu.

Zaslal: Václav Kříž, 04.09.2017 v 19:26

Olomouc-západ-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.09.2017 19:26)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Václav Kříž následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
chodník na Polívkově ulici - vykotlaná díra, praskliny,
Olomouc-západ / Polívkova
K fotografiím není co dodat.
Prosím o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1032




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1032


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polívkova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Zchátralá lávka pro pěší mezi ulicemi Václavkova a Na trati

Olomouc-západ, 03. únor 2017 S odpovědí

Dvořákova, rozbitý nebezpečný chodník

Olomouc-západ, 14. září 2017 Vyřešený

Polská ulice - díra v chodníku

Nové Sady, 08. červenec 2017 Vyřešený

Mlýnská a Uhelná - vytrháné dlažební kostky

Olomouc-střed, 03. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty