Plevel v Koželužské ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

K čemu je nevzhledný a zaplevelený (bezy, kopřivy, psí víno) zelený pás v Koželužské? Nebylo by zde lepší
a) vydláždit chodník, který by navázal logicky na oba chodníky, které na zelený pás navazují.
b) když už zachovat zelený pás, tak plevel nahradit půdopokryvnými keři?
A v obou variantách psí víno, které se na zdi neudrží, zato časem dorůstá skoro do třetiny vozovky, takže chodci skoro nemají kam uhýbat autům, nahradit popínavkou, která tu počmáranou zeď skutečně zakryje (viz přísavník na hradbách pod muzeem kousíček vedle).

Zaslal: Ladislav Burda, 05.09.2017 v 15:42

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(05.09.2017 15:42)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
plevel v Koželužské ulici
Olomouc-střed / Koželužská
K čemu je nevzhledný a zaplevelený (bezy, kopřivy, psí víno) zelený pás v Koželužské? Nebylo by zde lepší
a) vydláždit chodník, který by navázal logicky na oba chodníky, které na zelený pás navazují.
b) když už zachovat zelený pás, tak plevel nahradit půdopokryvnými keři?
A v obou variantách psí víno, které se na zdi neudrží, zato časem dorůstá skoro do třetiny vozovky, takže chodci skoro nemají kam uhýbat autům, nahradit popínavkou, která tu počmáranou zeď skutečně zakryje (viz přísavník na hradbách pod muzeem kousíček vedle).
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1033




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1033


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Koželužská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Uhelná, poklop kanálu čouhá ** cca 15 cm nad dlažbu

Olomouc-střed, 25. září 2017 Čekající na odpověď

Obnovte zrušený přechod pro chodce na konci Barvířské ulice

Olomouc-střed, 07. únor 2017 S odpovědí

Kvalita chodníků - Wanklova, kpt. Nálepky, Gorazdovo náměstí

Nové Hodolany, 27. červen 2017 Čekající na odpověď

Okrasné nádoby na zeleň osazené lebedou, ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 25. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty