Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o okamžitou opravu a instalaci dvou masivních betonových sloupků vedle obrubníků.
O odpověď žádám Petru Pospíšilovou, vedoucí odboru správy městských komunikací
tel: 588 488 265, mobil: 606 712 465, E-mail: petra.pospisilova@olomouc.eu.

Zaslal: Karel Loskot, 06.09.2017 v 08:40

Nové Sady-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(06.09.2017 08:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Loskot následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily
Nové Sady / Alšova
Žádám o okamžitou opravu a instalaci dvou masivních betonových sloupků vedle obrubníků.
O odpověď žádám Petru Pospíšilovou, vedoucí odboru správy městských komunikací
tel: 588 488 265, mobil: 606 712 465, E-mail: petra.pospisilova@olomouc.eu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1035




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1035


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(03.04.2018 14:47)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Loskot následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily
Nové Sady / Alšova
Žádám o okamžitou opravu a instalaci dvou masivních betonových sloupků vedle obrubníků.
O odpověď žádám Petru Pospíšilovou, vedoucí odboru správy městských komunikací
tel: 588 488 265, mobil: 606 712 465, E-mail: petra.pospisilova@olomouc.eu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1035




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1035


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:34

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Alšova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Nebezpečný prechod pre chodcov Brněnská - Velkomoravská

Nové Sady, 14. únor 2018 Čekající na odpověď

Zastávka MHD Šantovka, propadlá dlažba, obrovská kaluž

Nové Sady, 11. červenec 2017 Čekající na odpověď

Poklop na chodníku v ulici Kmochova

Tabulový Vrch, 09. květen 2017 S odpovědí

zdevastovaná lávka pro pěší od ulice Dlouhá na Dobrovského

Olomouc-střed, 03. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty