Parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Může se takto parkovat, téměř u křižovatky a tam kde přecházejí chodci?
Copak tam nemůže každý den několikrát jít městská policie?
Kontrolovat správné parkování a pokutovat?

Zaslal: L. Hartman, 06.09.2017 v 08:40

Olomouc-západ-
 
 

Aktualizace podnětu

03.11.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

nároží ulic U místní dráhy, Na vozovce - parkování v křižovatce

Na nároží ulic U místní dráhy a Na vozovce parkuje bezohledný pražák ***** v křižovatce a ještě napříč chodníku.
Žádáme policii o řešení a trvalou kontrolu v těchto místech.


08.06.2018

Karel S. přidal následující aktualizace podnětu:

Žádám o informaci, zda Policie ČR nebo Městská policie Olomouc, všechny tyto výáše doložené přestupky (stání v silniční vegetaci) řešily v souladu se zákonem ?

Odpověď:

Dobrý den,

uvedené přestupky zasíláme Městské policii nebo PČR. Policie následně danou lokalitu kontroluje, nicméně přestupek může řešit jenom, pokud v danou dobu přítomnosti policie se přestupek děje (auto tam ještě je). Doporučujeme proto při zaslání podnětu na náš portál rovnou kontaktovat i policii telefonicky.

S pozdravem, Matúš Šucha

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(06.09.2017 08:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel L. Hartman následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy
Olomouc-západ / U Místní dráhy
Může se takto parkovat, téměř u křižovatky a tam kde přecházejí chodci?
Copak tam nemůže každý den několikrát jít městská policie?
Kontrolovat správné parkování a pokutovat?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1036




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1036


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za podnět odeslal jsem na MMO. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

06.09.2017 v 08:41    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Místní dráhy, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Okrasné nádoby na zeleň osazené lebedou, ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 25. červenec 2017 S odpovědí

Parkování na chodníku, rozbíjení dlažby na Krapkově ulici

Olomouc-západ, 07. březen 2018 S odpovědí

Odstavené vozidlá na tráve ul. Horní lán

Nová Ulice, 03. květen 2017 S odpovědí

Velmi šikovné parkování na chodníku - Rooseveltova ulice

Nové Sady, 05. prosinec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty