Polívkova, když se stavělo veřejné osvětlení,

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

tak asi dělníkům došel asfalt nebo beton. A nechali to být jak to vidíte na fotgrafii.
Hezké, že! Jen si tam nerozbít ústa alias hubu.

Opraví to někdo?

Zaslal: M. Böhmová, 06.09.2017 v 08:42

Olomouc-západ-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(06.09.2017 08:42)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel M. Böhmová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Polívkova, když se stavělo veřejné osvětlení,
Olomouc-západ / Polívkova
tak asi dělníkům došel asfalt nebo beton. A nechali to být jak to vidíte na fotgrafii.
Hezké, že! Jen si tam nerozbít ústa alias hubu.

Opraví to někdo?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1037




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1037


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polívkova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Nároží Wolkerovy a Poupětovy ulice - kvalitní montáž dopravní značky

Olomouc-západ, 28. srpen 2017 Čekající na odpověď

Díry na chodníku a vozovce v ulici Wellnerova

Olomouc-západ, 17. duben 2017 S odpovědí

Led na chodníku

Neředín, 31. leden 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty