Rozbitý chodník - ulice Stupkova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici Stupkova v Olomouci, před budovou 982/10, se nachází totálně rozbitý chodník, a to od tamní hospody až po hlavní silnici na ulici Stupkova. Je tam snad 100 uvolněných nebo vytržených dlaždic. Prosíme o opravu - dlaždice vypadají v pořádku, tak snad jen trochu práce a písku.

Zaslal: Marek Spurný, 11.09.2017 v 06:41

Tabulový Vrch-
 
 

Aktualizace podnětu

26.02.2018

Marek Spurný přidal následující aktualizace podnětu:

Prosím o znovu zaslání podnětu. Chodník je ještě více rozbitý, než před půl rokem. Urguji tento požadavek, ***.

Redakčně kráceno.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.09.2017 06:41)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marek Spurný následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Rozbitý chodník - ulice Stupkova
Tabulový Vrch / Stupkova
Na ulici Stupkova v Olomouci, před budovou 982/10, se nachází totálně rozbitý chodník, a to od tamní hospody až po hlavní silnici na ulici Stupkova. Je tam snad 100 uvolněných nebo vytržených dlaždic. Prosíme o opravu - dlaždice vypadají v pořádku, tak snad jen trochu práce a písku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1038




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1038


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:36

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Stupkova, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Rozbité chodníky na Karafiátové ulici

Tabulový Vrch, 25. červenec 2017 S odpovědí

Poklop na chodníku v ulici Kmochova

Tabulový Vrch, 09. květen 2017 S odpovědí

Kačení ulice, nezadlážděný poklop

Olomouc-střed, 17. srpen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník u kostela sv. Michala, ulice Na Hradě

Olomouc-střed, 04. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty