Díra u kanálu - ulice Zikova

Díra a propadající se vozovka u kanálu

Zaslal: Jan Tesařík, 14.09.2017 v 01:21

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(14.09.2017 01:21)

Dobrý den, pane Šulci,

dovoluji si přeposlat podnět, který, věřím spadá do Vaši kompetence. Pokud se pletu, prosím o informaci a obrátím se na danou kompetentní osobu.

Budu rád, pokud dle časových možností, nám poskytnete informaci ohledně případné opravy, nebo dalšího postupu.

Děkuji a srdečně Vás zdravím, Matúš Šucha




Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Díra u kanálu - ulice Zikova
Nové Sady / Zikova
Díra a propadající se vozovka u kanálu
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1039




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1039


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Zikova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník u Velkomoravské

Nové Sady, 26. únor 2017 S odpovědí

Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Nové Sady, 25. září 2017 Čekající na odpověď

rozbitý chodník, ucpaná dešťová vpust

Olomouc-střed, 12. červen 2017 S odpovědí

akvapark na chodníku na třídě Svobody u Morgana

Olomouc-střed, 23. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty