Parkování na chodníku v centru na Denisově ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Z fotografie je patrná naprostá drzost a bezohlednost toho řidiče vůči chodcům.
14. září 2017, ****

Redakčně upraveno.

Zaslal: J. Bejšovec, 14.09.2017 v 21:05

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Podatelna MP OL, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(14.09.2017 21:05)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J. Bejšovec následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
parkování na chodníku v centru na Denisově ulici
Olomouc-střed / Denisova
Z fotografie je patrná naprostá drzost a bezohlednost toho řidiče vůči chodcům.
14. září 2017, SPZ 5M3 9811.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1041




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1041


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za podnět odeslal jsem na MP OL. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

14.09.2017 v 21:06    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Denisova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Mlýnská a Uhelná - vytrháné dlažební kostky

Olomouc-střed, 03. červenec 2017 S odpovědí

Matochova ulice, parkování

Hejčín, 27. červenec 2017 Čekající na odpověď

Velmi šikovné parkování na chodníku - Rooseveltova ulice

Nové Sady, 05. prosinec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty