Dvořákova, rozbitý nebezpečný chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

***. Prosím o opravu.

Pozn.: redakčně kráceno.

Zaslal: Klára Galová, 14.09.2017 v 21:08

Olomouc-západ-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jarosav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(14.09.2017 21:08)

Pane Šulci,

dovoluji si přeposlat podnět, který věřím, že je ve Vaši kompetenci a je odůvodněný.

Děkuji, Matúš Šucha


Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Klára Galová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Dvořákova, rozbitý nebezpečný chodník
Olomouc-západ / Dvořákova
***. Prosím o opravu.

Pozn.: redakčně kráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1042




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1042


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dvořákova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Vrak auta na ul. Wolkerova

Olomouc-západ, 17. květen 2017 Vyřešený

Litovelská - díra v chodníku, rozbité schodiště

Olomouc-západ, 14. červenec 2017 Vyřešený

Třída Svobody, díra v chodníku u polikliniky

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník v Pekární ulici

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty