Pavelčákova ulice, chybí obrubník a je to pro chodce velmi nebezpečné

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V Pavelčákově ulici chybí obrubník v délce asi půl metru a je to pro chodce velmi nebezpečné. Je tam nečekaná díra.

*****

Pozn. Redakčně zkráceno.

Zaslal: Václav Hlaváč, 15.09.2017 v 18:05

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, MMO, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(15.09.2017 18:05)

Pane Šulci,

dovoluji si zaslat podnět ohledně chybějícího obrubníku. Poprosil bych o zvážení opravy dle časových a finančních možností.

Děkuji a uctivě zdravím, Matúš Šucha


Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Václav Hlaváč následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Pavelčákova ulice, chybí obrubník a je to pro chodce velmi nebezpečné
Olomouc-střed / Pavelčákova
V Pavelčákově ulici chybí obrubník v délce asi půl metru a je to pro chodce velmi nebezpečné. Je tam nečekaná díra.

*****

Pozn. Redakčně kráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1044




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1044


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:36

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pavelčákova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Ve Smetanových sadech v Olomouci zvou lavičky k posezení

Olomouc-střed, 08. červenec 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na Vídeňské (Olomouc-střed)

Olomouc-střed, 13. srpen 2017 Vyřešený

Neodtékající kanál na třídě Kosmonautů

Nové Hodolany, 30. prosinec 2016 S odpovědí

Rozbitý, propadlý a značně zarostlý chodník v ulici Družební

Nové Sady, 08. prosinec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty