Kollárovo nám, v chodníku rozbité dlaždice, propadlý obrubník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na Kollárovo náměstí jsou v chodníku rozbité dlaždice, propadlý obrubník a čouhají z něj zbytky nějakých trubek.

Zaslal: V. Student, 18.09.2017 v 20:05

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, MMO, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(18.09.2017 20:05)

Vážený pane Šulci,

dovolil bych si Vás požádat o evidenci uvedeného podnětu a opravu dle časových a finančních možností MMO.

Prosím rovněž o odpověď, kterou budu moct na portálu zveřejnit.

Velmi děkuji a jsem s pozdravem, Matúš Šucha


Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel V. Student následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Kollárovo nám, v chodníku rozbité dlaždice, propadlý obrubník
Olomouc-střed / Kollárovo náměstí
Na Kollárovo náměstí jsou v chodníku rozbité dlaždice, propadlý obrubník a čouhají z něj zbytky nějakých trubek.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1046




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1046


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:37

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kollárovo náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Cesta na výstavu Flora ulicí Kosinovou

Olomouc-střed, 13. srpen 2018 Čekající na odpověď

Lávka pro pěší L 15 v Bezručových sadech

Olomouc-střed, 09. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty