Průchod do ulice Uhelná - městský kamerový dohled

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V zájmu čistoty a dobré pověsti Olomouce prosím o instalaci dvou dohledových kamer zapojených na policejní pult centrální ostrahy.
Přiložemé fotografie ukazují, jak 'někteří' dovedou znečistit veřejný prostor města.

Zaslal: Petra Soukalová, 18.09.2017 v 20:10

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

24.09.2017

Vandrovec přidal následující aktualizace podnětu:

No to je ale ostuda.

29.10.2017

Karel přidal následující aktualizace podnětu:

Je 29. října 2017, zareagoval již někdo z radnice na rozumný návrh instalovat tam kamery?
Zdá se, že ne. ****

Pozn. Redakčně upraveno.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(18.09.2017 20:10)

Pane inženýre,

dovoluji si poslat podnět, nejsem si jist, kdo je odpovědnou osobou. Prosím o přeposlání, případně o informaci, na koho se v této věci mám obrátit.

Velmi děkuji, Matúš Šucha




Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petra Soukalová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
průchod do ulice Uhelná - městský kamerový dohled
Olomouc-střed / Uhelná
V zájmu čistoty a dobré pověsti Olomouce prosím o instalaci dvou dohledových kamer zapojených na policejní pult centrální ostrahy.
Přiložemé fotografie ukazují, jak 'někteří' dovedou znečistit veřejný prostor města.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1048




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1048


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Uhelná, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Žižkovo náměstí - v chodníku čtverce bez stromů

Olomouc-střed, 10. červenec 2017 S odpovědí

Zarostlý chodník na Hraniční

Nová Ulice, 04. červenec 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník na nároží Tyršovy a Hodolanské ulice

Staré Hodolany, 24. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty