Rooseveltova, laguna na přechodu pro chodce a rozbitý kanál

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na přechodu pro chodce na Rooseveltově ulici je obrovská laguna dešťové vody a také rozbitý kanál.

****
Redakčně kráceno.

Zaslal: Radka Klaudová, 19.09.2017 v 14:42

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: jaroslav Šulc, MMO, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(19.09.2017 14:42)

Pane Šulci,

dovoluji si poslat další podnět - týká se chodníku a kanálu. Pokud "nepatří" Vám, prosím o případné nasměrování.

Prosím o zařazení do evidence k řešení dle časových a finančních možností. Prosím rovněž o stručnou odpověď, kterou budu moct na portálu zveřejnit.

Velmi děkuji, Matúš Šucha



Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Radka Klaudová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Rooseveltova, laguna na přechodu pro chodce a rozbitý kanál
Nové Sady / Rooseveltova
Na přechodu pro chodce na Rooseveltově ulici je obrovská laguna dešťové vody a také rozbitý kanál.

****
Redakčně kráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1052




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1052


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Rooseveltova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Neuměrně krátká zelená u přechodu do Šantovky

Nové Sady, 23. leden 2017 S odpovědí

Zast. tramvají Švýcarské nábř., mrtví ptáci, chybí symboly dravců

Nové Sady, 20. září 2017 Čekající na odpověď

Přerostlé keře - chodník na ulici Kosmonautů

Nové Hodolany, 03. červenec 2017 Vyřešený

Neschůdný a nebezpečný chodník, Sokolská ulice

Olomouc-střed, 04. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty