Rozbitý chodník na nároží ulic Komenského a Jiřího z Poděbrad

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Vše je vidět na fotografiích. Opravte to prosím.

Zaslal: Petra Haladyová, 19.09.2017 v 15:00

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, MMO, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(19.09.2017 15:00)

Pane Šulci,

dovoluji si poslat další podnět - týká se chodníku.

Prosím o zařazení do evidence k řešení dle časových a finančních možností. Prosím rovněž o stručnou odpověď, kterou budu moct na portálu zveřejnit.

Velmi děkuji, Matúš Šucha




Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petra Haladyová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitý chodník na nároží ulic Komenského a Jiřího z Poděbrad
Olomouc-střed / Jiřího z Poděbrad
Vše je vidět na fotografiích. Opravte to prosím.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1054




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1054


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:39

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jiřího z Poděbrad, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Univerzitní před UPOL-CMTF

Olomouc-střed, 08. srpen 2017 S odpovědí

Rozježděné trávníky v Dobrovského ulici

Olomouc-střed, 12. říjen 2017 Čekající na odpověď

Půlmetrový schod u chodníku na Voskovcové ulici nechrání zábradlí.

Nové Sady, 14. leden 2018 Čekající na odpověď

Prosím o propojení chodníků

Nové Sady, 19. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty