Díra u kanálu - ulice Urxova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Díra u kanálu. Prosíme o opravu.

Zaslal: Jan Tesařík, 20.09.2017 v 17:46

Lazce-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, MMO, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(20.09.2017 17:46)

Pane Šulci,

dovoluji si poslat další podnět - týká se chodníku.

Prosím o zařazení do evidence k řešení dle časových a finančních možností. Prosím rovněž o stručnou odpověď, kterou budu moct na portálu zveřejnit.

Velmi děkuji, Matúš Šucha


Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Tesařík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Díra u kanálu - ulice Urxova
Lazce / Urxova
Díra u kanálu. Prosíme o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1058




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1058


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:39

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Urxova, Lazce
 

Podobné podněty

Chodník U sportovní haly

Lazce, 11. duben 2018 Čekající na odpověď

Dlažba - Úzká ulice

Olomouc-střed, 25. červenec 2017 S odpovědí

Chodník na ulici Havelkova má vytrhané dlažební kostky

Olomouc-střed, 21. květen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty