Zast. tramvají Švýcarské nábř., mrtví ptáci, chybí symboly dravců

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na zastávce tramvají na Švýcarském nábřeží leží mrtví ptáci, chybí zde na sklech přístřešku symboly dravců, které by odehnaly ptáky, aby se nemrzačili o jim neviditelná skla.
Symboly dravců nejsou udržovány na žádné zastávce MHD v Olomouci.

Volám po okamžité nápravě. ***

Pozn. redakčně kráceno

Zaslal: Jana Urbancová, 20.09.2017 v 19:58

Nové Sady-
 
 
 

Aktualizace podnětu

11.01.2018

Petra Vorlická přidal následující aktualizace podnětu:

Co dokázali *** za tři měsíce v tomto případu udělat ?
Obávám se že vůbec nic!

Redakčně upraveno.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(20.09.2017 19:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Urbancová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Zast. tramvají Švýcarské nábř., mrtví ptáci, chybí symboly dravců
Nové Sady / Švýcarské nábřeží
Na zastávce tramvají na Švýcarském nábřeží leží mrtví ptáci, chybí zde na sklech přístřešku symboly dravců, které by odehnaly ptáky, aby se nemrzačili o jim neviditelná skla.
Symboly dravců nejsou udržovány na žádné zastávce MHD v Olomouci.

Volám po okamžité nápravě. ***

Pozn. redakčně kráceno

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1061




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1061


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Švýcarské nábřeží, Nové Sady
 

Podobné podněty

Nebezpečný prechod pre chodcov Brněnská - Velkomoravská

Nové Sady, 14. únor 2018 Čekající na odpověď

Neuměrně krátká zelená u přechodu do Šantovky

Nové Sady, 23. leden 2017 S odpovědí

Nepřehledná křižovatka

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí

Před nádražím přestaly v dlažbě fungovat světelné výstražné pásy

Nové Hodolany, 18. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty