tř. Svobody, na přechodu pro chodce naproti soudu je obrovská laguna

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na třídě Svobody, na přechodu pro chodce naproti soudu je obrovská laguna vody, asi propadlá dlažba. Žádám o předláždění.

Zaslal: René Sudomel, 09.10.2017 v 17:19

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, MMO, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(09.10.2017 17:19)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel René Sudomel následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Tř. Svobody, na přechodu pro chodce naproti soudu je obrovská laguna
Olomouc-střed / třída Svobody
Na třídě Svobody, na přechodu pro chodce naproti soudu je obrovská laguna vody, asi propadlá dlažba. Žádám o předláždění.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1062




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1062


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:46

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Takto se opravují v Ol chodníky po instalaci parkovacího automatu

Olomouc-střed, 20. červen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník, ucpaná dešťová vpust

Olomouc-střed, 12. červen 2017 S odpovědí

Oprava jen poloviny vozovky - cesta do nemocnice Klášterní Hradisko

Černovír-Hradisko, 25. červenec 2017 Vyřešený

Chodník na Hraniční ulici - úprava zeleně

Nová Ulice, 20. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty