Nerudova, neudržovaný nebezpečný chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na přiložených fotografiích je patrný stav chodníku na Nerudově ulici v Olomouci před správní budovou SŽDC a ČD.
Myslím, že by si ten chodník a také hlavně chodci zasloužil důkladnou opravu. Chodník by měl být schůdný. Zatím není.

Zaslal: Petr Hobza, 23.09.2017 v 14:35

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

07.02.2018

Marika Oklešťková přidala následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
pan Petr Hobza již 23.09.2017 upozornil na neudržovaný rozbitý chodník na Nerudově ulici. Ani za více jak čtyři měsíce neuznali z olomoucké radnice k tomu zaujmout stanovisko. ****
Pane Šůcho, prosím, zaurgujte je, ať něco dělají.

Marika

___

Odpověď Chodím Olomoucí:

Dobrý den paní Oklešťková,
děkujeme za Vaši zprávu. Snažíme se získat reakci odpovědných institucí bez zbytečného prodlení, ne vždy se nám to ale povede. Požádáme MMO opět o reakci.

S pozdravem, Matúš Šucha

26.03.2018

Šárka přidal následující aktualizace podnětu:

Březen 2018, díra v chodníku u parkovacího automatu stále číhá!
Jak dlouho ještě ?


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, MMO, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(23.09.2017 14:35)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Hobza následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Nerudova, neudržovaný nebezpečný chodník
Olomouc-střed / Nerudova
Na přiložených fotografiích je patrný stav chodníku na Nerudově ulici v Olomouci před správní budovou SŽDC a ČD.
Myslím, že by si ten chodník a také hlavně chodci zasloužil důkladnou opravu. Chodník by měl být schůdný. Zatím není.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1065




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1065


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:37

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Nerudova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty