Havlíčkova, zkorodované zábranné sloupky s řetězy na nároží

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o opravu padajících zkorodovaných kovovových sloupků s řetězy na nároží ulice Havlíčkovy a třídy Svobody u budovy soudu.

Zaslal: Marie Zlámalíková, 23.09.2017 v 14:35

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

06.12.2017

Marie Zlámalíková přidala následující aktualizace podnětu:

Je tak nesnadné, aby někdo odpovědný, zde napsal, proč zábranné sloupky nechal naprosto bez jakékoliv údržby zrezivět ?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(23.09.2017 14:35)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marie Zlámalíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Havlíčkova, zkorodované zábranné sloupky s řetězy na nároží
Olomouc-střed / Havlíčkova
Žádám o opravu padajících zkorodovaných kovovových sloupků s řetězy na nároží ulice Havlíčkovy a třídy Svobody u budovy soudu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1066




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1066


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(02.03.2018 11:08)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marie Zlámalíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Havlíčkova, zkorodované zábranné sloupky s řetězy na nároží
Olomouc-střed / Havlíčkova
Žádám o opravu padajících zkorodovaných kovovových sloupků s řetězy na nároží ulice Havlíčkovy a třídy Svobody u budovy soudu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1066




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1066


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Kateřina Motyčková, katerina.motyckova@olomouc.eu
(04.04.2018 10:06)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marie Zlámalíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Havlíčkova, zkorodované zábranné sloupky s řetězy na nároží
Olomouc-střed / Havlíčkova
Žádám o opravu padajících zkorodovaných kovovových sloupků s řetězy na nároží ulice Havlíčkovy a třídy Svobody u budovy soudu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1066




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1066


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.12.2018 15:38

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Havlíčkova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník, ucpaná dešťová vpust

Olomouc-střed, 12. červen 2017 Vyřešený

"Skluzavka" v Kačeni ulici - led a sníh

Olomouc-střed, 20. leden 2017 Vyřešený

Neosvětlený chodník v ulici Na Šibeníku

Olomouc-západ, 28. listopad 2016 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty