Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

U Šantovky jsou ohnuté kovové sloupky. Vypadá to jako by větrem. Daly by se prosím narovnat? Čí to vlastně jsou sloupky?

Zaslal: M. Vaněk, 25.09.2017 v 19:58

Nové Sady-
 
 

Aktualizace podnětu

26.09.2017

Navrátil, Galerie Šantovka přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den dnes jsme prověřovali komu uvedené sloupky patří. Jsou umístěny na pozemku města a byly instalovány jakou součást při výstavbě tramvajové trati, jsou tedy v majetku města Olomouc. Co se týče poškození ty jsou pravděpodobně způsobena od parkujících aut u firmy Mekos.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.09.2017 19:58)

Pane inženýre,

prosím viz podnět níže - je to MMO nebo NC Šantovka?

Velmi děkuji, Matúš Šucha




Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel M. Vaněk následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky
Nové Sady / Polská
U Šantovky jsou ohnuté kovové sloupky. Vypadá to jako by větrem. Daly by se prosím narovnat? Čí to vlastně jsou sloupky?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1068




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1068


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Petr Navrátil, Šantovka, petr.navratil@cbre.com
(26.09.2017 13:06)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel M. Vaněk následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky
Nové Sady / Polská
U Šantovky jsou ohnuté kovové sloupky. Vypadá to jako by větrem. Daly by se prosím narovnat? Čí to vlastně jsou sloupky?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1068




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1068


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(26.09.2017 19:09)

Pane inženýre,

posílám informaci z OC Šantovka:

Navrátil, Galerie Šantovka přidal 26.09.2017 následující aktualizace podnětu:

Dobrý den dnes jsme prověřovali komu uvedené sloupky patří. Jsou umístěny na pozemku města a byly instalovány jakou součást při výstavbě tramvajové trati, jsou tedy v majetku města Olomouc. Co se týče poškození ty jsou pravděpodobně způsobena od parkujících aut u firmy Mekos.

Prosím Vás o ověření, jestli uvedené "patří" MMO.

S díky a pozdravem, Matúš Šucha



Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel M. Vaněk následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Polská ulice, u Šantovky, ohnuté kovové sloupky
Nové Sady / Polská
U Šantovky jsou ohnuté kovové sloupky. Vypadá to jako by větrem. Daly by se prosím narovnat? Čí to vlastně jsou sloupky?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1068




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1068


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 26.09.2017 13:04

Dobrý den,

uvedené sloupky nejsou v majetku města, je třeba se obrátit na majitele.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 11:44

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad - kovové sloupky jsou již ve výrobě. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Pane Navrátile,

velmi děkuji za informaci, obrátíme se na MMO. Hezký den, Matúš Šucha

26.09.2017 v 19:08    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Velmi šikovné parkování na chodníku - Rooseveltova ulice

Nové Sady, 05. prosinec 2017 S odpovědí

Řidiči ignorující semafory

Nové Sady, 20. leden 2017 S odpovědí

Jeremenkova ulice, rozbitý chodník u poklopu

Nové Hodolany, 09. červenec 2018 S odpovědí

Litovelská - díra v chodníku, rozbité schodiště

Olomouc-západ, 14. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty