Šmeralova ulice, naprosto rozbitý chodník u kolejí UP

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dlouhodobě totálně rozbitý chodník. Vyvrácený obrubních a místy už dlažba dokonce chybí. Žádáme o okamžité předláždění .

Zaslal: Kateřina Kasanová, 01.10.2017 v 17:39

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, MMO, Jaroslav.sulc@olomouc.eu
(01.10.2017 17:39)

Pane Šulci,

dovoluji si poslat podnět, který věřím spadá do Vaši kompetence. Dovolil bych si Vás požádat o odpověď ohledně možného řešení, resp. postupu dle možností a kapacit MMO.

S díky a pozdravem, Matúš Šucha





Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kateřina Kasanová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Šmeralova ulice, naprosto rozbitý chodník u kolejí UP
Olomouc-střed / Šmeralova
Dlouhodobě totálně rozbitý chodník. Vyvrácený obrubních a místy už dlažba dokonce chybí. Žádáme o okamžité předláždění .
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1076




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1076


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Šmeralova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nejasné značení cyklostezky v Čechových sadech

Olomouc-střed, 12. leden 2017 S odpovědí

Vytrhané kostky na náměstíčku před Mořickým kostelem

Olomouc-střed, 31. květen 2017 Vyřešený

Katastrofální chodník

Nová Ulice, 04. říjen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty