Rozježděné trávníky v Dobrovského ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Ve slepé odbočce z Dobrovského ulice dříve běžně parkovala auta, což mělo za následek rozježdění přilehlých trávníků. nedávno zde byly osazeny značky zákaz zastavení, což je výborné, nicméně by bylo dobré, kdyby město srovnalo rozježděný terén a zaselo zde trávu. Děkuji.

Zaslal: Ladislav Burda, 12.10.2017 v 13:21

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(12.10.2017 13:21)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozježděné trávníky v Dobrovského ulici
Olomouc-střed / Dobrovského
Ve slepé odbočce z Dobrovského ulice dříve běžně parkovala auta, což mělo za následek rozježdění přilehlých trávníků. nedávno zde byly osazeny značky zákaz zastavení, což je výborné, nicméně by bylo dobré, kdyby město srovnalo rozježděný terén a zaselo zde trávu. Děkuji.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1081




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1081


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(02.03.2018 11:09)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozježděné trávníky v Dobrovského ulici
Olomouc-střed / Dobrovského
Ve slepé odbočce z Dobrovského ulice dříve běžně parkovala auta, což mělo za následek rozježdění přilehlých trávníků. nedávno zde byly osazeny značky zákaz zastavení, což je výborné, nicméně by bylo dobré, kdyby město srovnalo rozježděný terén a zaselo zde trávu. Děkuji.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1081




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1081


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(04.04.2018 10:10)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozježděné trávníky v Dobrovského ulici
Olomouc-střed / Dobrovského
Ve slepé odbočce z Dobrovského ulice dříve běžně parkovala auta, což mělo za následek rozježdění přilehlých trávníků. nedávno zde byly osazeny značky zákaz zastavení, což je výborné, nicméně by bylo dobré, kdyby město srovnalo rozježděný terén a zaselo zde trávu. Děkuji.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1081




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1081


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dobrovského, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Zábradlí v Divadelní ulici

Olomouc-střed, 23. květen 2017 S odpovědí

Parkování na chodníku na Horním náměstí

Olomouc-střed, 04. říjen 2018 S odpovědí

Zničená lavička

Staré Hodolany, 05. listopad 2017 Čekající na odpověď

Nefunkční hodiny u Výstaviště Flora

Olomouc-západ, 20. leden 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty