Rozbitá lavička u hřiště v Čechových sadech

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

U lavičky u hřiště v Čechových sadech už delší dobu chybí horní část opěradla.

Zaslal: Ladislav Burda, 24.10.2017 v 17:35

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Mgr. Adam Fritscher, Výstaviště Flora, fritscher.adam@flora-ol.cz
(24.10.2017 17:35)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitá lavička u hřiště v Čechových sadech
Olomouc-střed / Palackého
U lavičky u hřiště v Čechových sadech už delší dobu chybí horní část opěradla.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1085




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1085


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Kateřina Motyčková, katerina.motyckova@olomouc.eu
(12.12.2018 15:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ladislav Burda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbitá lavička u hřiště v Čechových sadech
Olomouc-střed / Palackého
U lavičky u hřiště v Čechových sadech už delší dobu chybí horní část opěradla.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1085




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1085



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Slavomír Novák:
Dnes máme piaty december r.k. 2017 a žiadna odpoveď. Paľo Habera v jednej zo svojich pesničiek spieva: Čo s tým?
máš len jednu z ciest
Tak sa netráp viac
Čo s tým?

05.12.2017 v 13:52    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Palackého, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Mlýnská a Uhelná - vytrháné dlažební kostky

Olomouc-střed, 03. červenec 2017 Vyřešený

Značně zanedbané stanovišť pro popelnice-kontejnery

Nová Ulice, 04. červenec 2017 S odpovědí

Vrak auta na ul. Wolkerova

Olomouc-západ, 17. květen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty