Rozbitý chodník na nároží ulic Dukelská a U soutoku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník na nároží ulic U soutoku a Dukelská za domem č. 1 je ve velké části chodníku rozbitý a zvlněný a je zde velké nebezpečí pádu. Na fotkách je vidět také rozbití chodníkových dlaždic. Víko kanálu je aspoň 20 cm nad úrovní chodníku.
Je vidět dlouhodobou absenci kontroly stavu chodníků a absenci běžné údržby.
Nebezpečné je to tam pro chodce, kolaře, kočárky, děti, seniory...

Zaslal: Miroslav Winkler, 25.10.2017 v 13:27

Nové Hodolany-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

06.02.2018

Karel Smutný přidal následující aktualizace podnětu:

Po více jak třech měsících od upozornění je výsledek snažení odboru dopravy znázorněn na fotografiích. ***

Redakčně kráceno.


 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(25.10.2017 13:27)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Miroslav Winkler následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
rozbitý chodník na nároží ulic Dukelská a U soutoku
Nové Hodolany / U Soutoku
Chodník na nároží ulic U soutoku a Dukelská za domem č. 1 je ve velké části chodníku rozbitý a zvlněný a je zde velké nebezpečí pádu. Na fotkách je vidět také rozbití chodníkových dlaždic. Víko kanálu je aspoň 20 cm nad úrovní chodníku.
Je vidět dlouhodobou absenci kontroly stavu chodníků a absenci běžné údržby.
Nebezpečné je to tam pro chodce, kolaře, kočárky, děti, seniory...
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1087




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1087


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 11:47

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Soutoku, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Březinova - chodník za domem 7a - děravá rozbitá betonová dlažba

Nové Hodolany, 02. březen 2018 Čekající na odpověď

Nesvítící umělecké dílo, modré sloupy, na kruháči na Jeremenkově ulici

Nové Hodolany, 13. červen 2018 Čekající na odpověď

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď

Rozbitá nástupiště na autobusovém nádraží v centru Olomouce

Olomouc-střed, 07. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty