Parkování na trávníku - Pavlovická ulice, u hospody Na pile

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Automobilisté trvale parkují na městské zeleni, na trávníku vedle vozovky Pavlovická, hned u hospody Na pile.
Žádám o trvalý a opakovaný dohled městské police a nekompromisní pokutování.

Zaslal: Jana Procházková, 25.10.2017 v 13:31

Pavlovičky-
 
 
 

Aktualizace podnětu

06.12.2017

Karel přidal následující aktualizace podnětu:

Další co parkují na veřejné městské zeleni. Co dělá policie?
****
Žádáme o okamžitou instalaci zábranných sloupků!

Redakčně upraveno.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, Martin.Lunacek@olomouc.eu
(25.10.2017 13:31)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Procházková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Pavlovičky:
parkování na trávníku - Pavlovická ulice, u hospody Na pile
Pavlovičky / Pavlovická
Automobilisté trvale parkují na městské zeleni, na trávníku vedle vozovky Pavlovická, hned u hospody Na pile.
Žádám o trvalý a opakovaný dohled městské police a nekompromisní pokutování.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1088




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1088


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(02.03.2018 11:10)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Procházková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Pavlovičky:
Parkování na trávníku - Pavlovická ulice, u hospody Na pile
Pavlovičky / Pavlovická
Automobilisté trvale parkují na městské zeleni, na trávníku vedle vozovky Pavlovická, hned u hospody Na pile.
Žádám o trvalý a opakovaný dohled městské police a nekompromisní pokutování.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1088




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1088


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(04.04.2018 10:12)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Procházková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Pavlovičky:
Parkování na trávníku - Pavlovická ulice, u hospody Na pile
Pavlovičky / Pavlovická
Automobilisté trvale parkují na městské zeleni, na trávníku vedle vozovky Pavlovická, hned u hospody Na pile.
Žádám o trvalý a opakovaný dohled městské police a nekompromisní pokutování.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1088




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1088


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 05.04.2018 08:44

Dobrý den,

strážníci Městské policie Olomouc v místě budou provádět častější namátkové kontroly a případná zjištění protiprávního stavu řešit v souladu s platnou legislativou.
S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).

Mgr. Zuzana Budinská
právník



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

25.10.2017 v 13:32    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Pavlovická, Pavlovičky
 

Podobné podněty

Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická

Pavlovičky, 02. květen 2017 S odpovědí

Pavlovická 43, parkují celý den na chodníku

Pavlovičky, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Parkování na trávníku na Masarykově třídě

Nové Hodolany, 11. srpen 2017 S odpovědí

Parkování aut na chodníku na Gorazdově náměstí před kostelem

Nové Hodolany, 27. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty