Parkování na chodníku - ulice 8. května

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Asi se to dnes v Olomouci smí parkovat na chodníku a bránit průchodu chodců.

Prosíme o zvýšený dohled.

___
Pozn. redakčně upraveno.

Zaslal: Josef Navrátil, 25.10.2017 v 14:06

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: MP Olomouc, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(25.10.2017 14:06)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Josef Navrátil následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
parkování na chodníku - ulice 8. května SPZ JAN 00000
Olomouc-střed / 8. května
Asi se to dnes v Olomouci smí parkovat na chodníku a bránit průchodu chodců.

Prosíme o zvýšený dohled.

___
Pozn. redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1090




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1090


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

25.10.2017 v 14:07    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


8. května, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nákupní košík - nepořádek

Olomouc-střed, 23. únor 2017 Vyřešený

Parkovanie na verejnej zeleni - Fy Samohýl ul. Kosmonautů

Nové Hodolany, 15. březen 2017 S odpovědí

Autá parkujúce na zeleni ul. Jeremenkova

Nové Hodolany, 07. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty